Już za chwileczkę, już za momencik

wosp_aukcjaTrwają ostatnie przygotowania do XXIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w matejkowskim sztabie. Zapraszamy wszystkich uczniów, jak również wiernych nam Absolwentów oraz wszystkich mieszkańców Siemianowic Śląskich na tradycyjną licytację , która odbędzie się 08.01.2015r. o godzinie 1315 w sali gimnastycznej naszego liceum. Jak co roku mamy kilka niesamowitych gadżetów, które są bezcenne 😉 ale jak dobrze wiecie, nasz niezawodny dr Kamil Paździor zlicytuje wszystko co się da. Pamiętajcie o symbolicznych kwotach, aby zabrać je w czwartek ze sobą do szkoły.

Poniżej kilka informacji dla Wolontariuszy:

• obecność na licytacji obowiązkowa – będzie szkolenie BHP
  • odebranie puszek i identyfikatorów w bibliotece od czwartku w godzinach pracy biblioteki
  • niedzielna kwesta od rana do godziny 1700 (puszki można oddawać w naszym sztabie od 1300). O godzinie 1700 wszyscy Wolontariusze zbierają się w sztabie.

O godzinie 1800 zapraszamy wszystkich (nie tylko Wolontariuszy) na tradycyjne Matejkowskie Światełko do Nieba.swiatelko_do_nieba

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)