Światowy Dzień Chorego

IMG_8412W ostatnim czasie w kalendarzu pojawia się wiele świąt, ale są takie, które są od zawsze. 11 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Chorego. Wolontariusze spędzili ten czas w rozrywkowy sposób, dostarczając wiele radości, zabawy podopiecznym zaprzyjaźnionego od wielu lat Hospicjum Cordis. Były wspólne śpiewy, tańce, kwiaty i życzenia, które w tym miejscu nabierają szczególnego znaczenia. Uśmiechom nie było końca do późnych godzin wieczornych. Dziękujemy wolontariuszom ( Patrycji i Kamili z 1b, Martynie i Oli z 2a, Danusi i Jessice z 2b, Martynie z 3a), że pomimo ferii znaleźli czas, aby świętować tak ważny dzień.

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)