Posłuchajcie o miłości

IMG_0653Już przed feriami w związku z opóźnionymi (przerwa zimowa) Walentynkami nasza szkoła zgłębiała tajniki miłości i postanowiła stworzyć projekt. Każda klasa nagrała własnego audiobooka z literackim tekstem o tematyce miłosnej. W ocenie niezależnego jury zwyciężyła klasa 2a (czytali: Klaudia i Maciej), drugie miejsce zajęła klasa 1b (czytali: Szymon, Konrad i Piotr), a trzecie –  klasa 3b (czytała Daria). Nagrodą były słodycze sfinansowane ze środków samorządu i wręczone podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego.

Poniżej znajdziecie wszystkie nagrodzone audiobooki.