Nasza Daria

Dzień Otwarty 2015

Z wielką radością, ale i z sentymentem patrzyłam wczoraj na występ Darii Dobosz- naszej Absolwentki. Minęły już dwa lata od ukończenia przez nią nauki w Matei. Kiedyś z pasją i zaangażowaniem grała w Teatrze Niedużym. Tym większa moja satysfakcja, że teraz kończy Szkołę Aktorską „Art – Play” Doroty Pomykały i Danuty Owczarek, cieszącą się w środowisku artystycznym dużym uznaniem (szkołę tę kończyli m.in. Magdalena Piekorz, Agata Buzek, Sonia Bohosiewicz, Kamilla Baar, Magdalena Kumorek).

Daria wraz ze swoimi kolegami i koleżankami z roku, na deskach teatru Korez, zagrała w scenach i etiudach teatralnych przygotowanych specjalnie na Dzień Otwarty szkoły. Występ został entuzjastycznie przyjęty przez widownię, która licznie zgromadziła się w teatrze tuż przed południem. Sceny zagrane dynamicznie, pełne wigoru i humoru, refleksyjne… odczuwało się dobrą energię aktorów.

Serdecznie gratuluję Darii i całemu zespołowi aktorskiemu świetnego występu. Życzę zdobycia największych scen teatralnych i zagrania jeszcze wielu ról!

Monika Maćkowiak

Nauczyciel języka polskiego. W czasie wolnym lubi siedzieć pod ziemią i tworzyć Teatr (Nieduży).