Książki, książki ponad wszystko

23 kwietnia w szkole odbyła się niecodzienna akcja przeprowadzona z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Lekcje rozpoczynały się od odczytania przez nauczycieli fragmentów książek, które prowadzący zajęcia lubią, cenią, darzą sentymentem…
Ponadto, pani Monika Maćkowiak w nietypowy sposób promowała czytelnictwo – została chodzącą reklamą książek. Sami spójrzcie i … sięgnijcie po dobrą książkę, bo przecież nie od dzisiaj wiadomo- CZYTANIE NIE BOLI.

Tym, którzy zastanawiają się, co by tu jeszcze ciekawego przeczytać, proponujemy do wzięcia pod rozwagę listy książek, na które nasi uczniowie głosowali podczas marcowych Ogólnopolskich Wyborów. Znajdziecie ją tutaj.

Monika Maćkowiak

Nauczyciel języka polskiego. W czasie wolnym lubi siedzieć pod ziemią i tworzyć Teatr (Nieduży).