Super Matejkowicze

“Wszystkie trwałe zmiany w ludzkim zachowaniu
muszą pochodzić z wnętrza i emanować na zewnątrz”
Ken Blanchard

Dziękuję wszystkim, dzisiaj już Absolwentom, ale na zawsze matejkowskim wolontariuszom za uśmiech, czas i serce…

Jesteście super: Zuzanna Pieczyk, Martyna Skalska, Roksana Miczka, Daria Gawenda, Bożena Siejak, Karolina Rogowska, Krzysztof Hojka, Radek Wikliński, Kasia Andrejko, Ola Bogacka, Oliwia Kurowska, Kasia Lysko, Paulina Mituła.

Dla wspomnienia:

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)