W zdrowym ciele zdrowy duch!

WP_20140626_005Już za chwileczkę, już za momencik starujemy z kolejnym matejkowskim dniem sportu! 25.06.2015r. o godzinie 8:30 przygotowujemy stroje sportowe i rozgrzewamy mięśnie (oczywiście pod czujnym okiem Pana Doktora :) ), aby  w miłej atmosferze i ze sportowym duchem podjąć wyzwania gier i zabaw sportowych w rozgrywkach piłki siatkowej. Z niecierpliwością czekamy również na finałowe mecze w tenisie stołowym i badmintonie. Będzie również niespodzianka :) Zaszczyci nas swoją obecnością Grupo de Capoeira Camangula (więcej informacji tutaj). Każdy będzie mógł poznać tajniki tak mało znanej, ale jakże ciekawej formy ruchu. Szykujemy więc dobrą formę, dobry nastrój do wspólnej zabawy! :)

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)