Śmiech to zdrowie :-)

IMG_3469Kolejny raz uwolniliśmy w sobie miliony endorfin. Bawiliśmy się wspólnie – uczniowie, nauczyciele i absolwenci – tych frekwencja była stu procentowa. Jeszcze bardziej docenia się szkołę po jej opuszczeniu:-) Do sportowego boju rozgrzały nas w rytmach zumby Klaudia i Wiktoria. Kadra szkoły nazwana rozważną i romantyczną precyzyjnie wykonywała zadania podczas wyścigów rzędów. Absolwenci przejęli pałeczkę w turnieju koszykówki, a matejkowicze nie odpuszczali nawet podczas turnieju siatkówki. Wielką atrakcją był pokaz Grupo de Capoeira Camangula. Było na co popatrzeć. Odważniejsi spróbowali swych sił i podjęli wyzwanie wykonania figur – wielkie brawa. Zabawy i śmiechu było co niemiara. Tak więc zdrowsi i szczęśliwsi, jutro zakończymy rok szkolny.

Serdeczne podziękowania dla Grupo de Capoeira Camangula, za uświetnienie matejkowskiego dnia sportu, swym kunsztem i profesjonalizmem. Informacje dla zainteresowanych, co, gdzie, kiedy tutaj.

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)