Opowieści z Tirany i Kabulu,czyli Izabela i Ramin o swoich małych i dużych ojczyznach

_15B1836

Czy wszyscy już poznają te nowe twarze w naszym matejkowskim krajobrazie? Po raz kolejny nasza szkoła bierze udział w projekcie AIESEC, dzięki któremu możemy gościć młodych ludzi  różnych zakątków świata. Tym razem uczniowie mają szansę zaprzyjaźnić się z wulkanem energii z Albanii, studiującym informatykę, czyli Izabelą oraz zrównoważonym miłośnikiem ping-ponga, inżynierem z Afganistanu – Raminem, który już zdążył podbić serca uczestniczek warsztatów. Pierwszy dzień wspólnych spotkań poświęcony był przybliżeniu nam, Polakom, tych niby znanych, a tak naprawdę ocenianych często w bardzo stereotypowy sposób krajów. Co będzie dalej – dowiecie się wkrótce. Izabelę i Ramina gościmy aż do piątku. Życzymy im udanego pobytu w II LO.

Agata Budziak

Nauczyciel języka angielskiego. Lubi kawę. Dużo kawy :)