Taniec to też teatr- warsztaty teatralne

W piątek trzecie klasy uczestniczyły w piątej już lekcji teatralnej w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. I tym razem nasi uczniowie nie zawiedli się, ponieważ to, co zobaczyli, było prawdziwym majstersztykiem. Pokaz, który zaprezentowali aktorzy i tancerze, poświęcony był ciału, ruchowi i tańcowi. To, co pokazano, stanowiło spektakl taneczny, wyczerpujący i zachwycający. Ta lekcja znacznie lepiej uświadomiła, że taniec jest ciężką pracą, niosąca za sobą ryzyko. Nie do przecenienia pozostaje fakt, że w tańcu ludzie mogą zawrzeć tak wiele emocji, tak wiele pokazać. Dziękujemy za to piękne przeżycie i z niecierpliwością czekamy na ostatnią lekcję warsztatową.

Przemek Malik

Administrator szkolnej sieci komputerowej. Posiada wykształcenie wyższe - inżynier informatyki. W szkole pracuje od 2009 roku. Specjalizuje się w sieciach komputerowych. Zaprojektował i uruchomił szkolną sieć WiFi oraz system monitoringu szkolnego a także zmodernizował robudował sieć LAN w całym budynku szkoły. Wdrożył szkolny serwer mailowy oraz serwer VoIP. Wdrożył szkolny dysk sieciowy Phobos. Nadzoruje pracę szkolnej sieci oraz dba o poprawne jej funkcjonowanie. Wdrożył system edziennika w szkole i jest odpowiedzialny za jego konfigurację, a także pomoc w jego obsłudze. Administruje szkolnymi stronami www. Wdrożył w szkolną platformę edukacyjną.