Gramy bo lubimy…

skanuj0001Wczorajszy dzień, choć wolny od zajęć szkolnych, był wypełniony po brzegi niesamowitym wydarzeniem. W Kompleksie Sportowym “Michał” odbył się piłkarski turniej pod hasłem “Gramy dla Iwana.” Zbierano środki na profesjonalne protezy i rehabilitację naszego Przyjaciela – Marcina “IVANA” Iwaneckiego, byłego piłkarza MKS Siemianowiczanki i zespołów futsalowych w ligach środowiskowych, któremu w tym roku, w wyniku tragicznego wypadku, amputowano obydwie nogi.Matejkowscy wolontariusze włączyli się do akcji, bo jak tu nie pomagać, jeśli jest taka potrzeba.  Za nami wiele różnorodnych akcji – mówi wolontariusz – ale zupełnie inaczej pomaga się konkretnej osobie, którą się zna i widzi. To wydarzenie było naprawdę niepowtarzalne, ale nie skończyło się. Będą nadal trwały kwesty do których zachęcamy wszystkich chętnych wolontariuszy.

W imieniu Iwana dziękuje wszystkim, którzy spędzili z nami ten niepowtarzalny dzień.

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)