Srebro i brąz dla Nikoletty

Niki 3Gratulacje dla Nikoletty Misterki z klasy III b, która na Halowych Mistrzostwach Śląska w Lekkoatletyce zdobyła srebrny medal na dystansie 300m (41,84) oraz brązowy na dystansie 60 m ( 8,08 s). Zawody odbyły się w ubiegłych tygodniach w Brzeszczu i Ostrawie. Dwie nasze uczennice również zakwalifikowały się do tych zawodów i tak: Klaudia Worek z III b zdobyła V miejsce w biegach na 60 i 200 m ( na 60 m osiągnęła rekord życiowy) oraz Monika Dziurzyńska z I b wywalczyła V miejsce w pchnięciu kulą.

Trzymamy kciuki za kolejne występy dziewcząt – szczególnie za Nikolettę w przyszłym tygodniu za powodzenie w Mistrzostwach Polski w Spale :)