WAKACJE!!!!

Dziś pożegnaliśmy kolejny rok szkolny. Świadectwa, z wyróżnieniem, dyplomy, medale, pamiątkowe książki – Matejkowicze odebrali wiele nagród. Po części oficjalnej krótki program artystyczny pt. „W naszej szkole” przedstawiła klasa 2a. A teraz WAAAAAAAAAAAAKAAAAAAAAAAAAAAAAACJE!!!!!!!!!!

Życzymy udanego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu! ;)

Przemek Malik

Administrator szkolnej sieci komputerowej. Posiada wykształcenie wyższe - inżynier informatyki. W szkole pracuje od 2009 roku. Specjalizuje się w sieciach komputerowych. Zaprojektował i uruchomił szkolną sieć WiFi oraz system monitoringu szkolnego a także zmodernizował robudował sieć LAN w całym budynku szkoły. Wdrożył szkolny serwer mailowy oraz serwer VoIP. Wdrożył szkolny dysk sieciowy Phobos. Nadzoruje pracę szkolnej sieci oraz dba o poprawne jej funkcjonowanie. Wdrożył system edziennika w szkole i jest odpowiedzialny za jego konfigurację, a także pomoc w jego obsłudze. Administruje szkolnymi stronami www. Wdrożył w szkolną platformę edukacyjną.