Logowanie do Phobosa

Drodzy uczniowie :)

Zauważyłem, że niektórzy z Was mają drobne problemy z logowaniem do macierzy Phobos. Chciałbym wyjaśnić, o czym pisałem wcześniej zarówno na stronie szkoły jak i na profilu fb, że login do Phobosa ma postać mateja\użytkownik a nie samo użytkownik. Tak więc, na przykładzie standardowego Jasia Kowalskiego loginem jest mateja\jkowalski a nie jkowalski. Hasło natomiast jest takie samo, jak to, którym logujecie się do komputerów szkolnych :)

Przemek Malik

Administrator szkolnej sieci komputerowej. Posiada wykształcenie wyższe - inżynier informatyki. W szkole pracuje od 2009 roku. Specjalizuje się w sieciach komputerowych. Zaprojektował i uruchomił szkolną sieć WiFi oraz system monitoringu szkolnego a także zmodernizował robudował sieć LAN w całym budynku szkoły. Wdrożył szkolny serwer mailowy oraz serwer VoIP. Wdrożył szkolny dysk sieciowy Phobos. Nadzoruje pracę szkolnej sieci oraz dba o poprawne jej funkcjonowanie. Wdrożył system edziennika w szkole i jest odpowiedzialny za jego konfigurację, a także pomoc w jego obsłudze. Administruje szkolnymi stronami www. Wdrożył w szkolną platformę edukacyjną.