Zgrany duet :-)

20160521_163720MMJ i Mateja to zgrany duet, o czym mogliśmy się przekonać w miniony weekend. Tam gdzie jest Mateja zawsze  świeci słońce. Sobotni dzień na długo pozostanie w pamięci matejkowiczów. Wolontariusze odpowiedzieli na zaproszenie siemianowickiego MMJ’tu, który był organizatorem pikniku rodzinnego z okazji 15 lat MMJ – łączymy Siemianowice ze światem. A działo się wiele. Matejkowscy wolontariusze dzielili się swym talentem plastycznym malując roześmiane buzie najmłodszych, można było poznać tajniki wykonywania balonowych rozmaitości. Kto miał więcej sił mógł wziąć udział w grach i zabawach oraz zjechać z najwyższej wieży. Nie zabrakło zyskania nowych umiejętności. Robienie popcornu i waty cukrowej nie ma przed matejkowiczami tajemnic. Atrakcją wieczoru była licytacja prowadzona przez dr. Paździora, który jak zwykle przeszedł samego siebie. Bo kto inny jak nie on jest w stanie zlicytować puste pudełko z powietrzem – za 15 zł, albo zachęcić do wylicytowania bukietu kwiatów słowami – “posłuchajcie jak pachną kwiaty.” A najważniejsze, że dopisały humory i wyśmienita pogoda, bo cel był szczytny. MMJ zebrane środki przekazał na Siemianowickie Stowarzyszenie Lodołamacz.

Serdeczne podziękowania dla firmy MMJ za możliwość współpracy, nowego doświadczenia i dobrej zabawy.

Więcej zdjęć w galerii.

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)