Podziękowania

20160611_145854Serdeczne podziękowania dla wszystkich wolontariuszy, którzy w miniony weekend nie tylko dobrze się bawili, ale również ciężko pracowali. Dziękuję za czas, który ofiarujecie innym. Podczas, gdy jedni wolontariusze pomagali w Dniu Dziecka w hospicyjnych ogrodach, inni “walczyli” z maluchami z naszego miasta podczas siemianowickiego Sportowiska.

Jesteście wielcy! Jak zwykle, jestem z Was dumna.

Zdjęcia w galerii.

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)