Miuosh – Monika działa :-)

20160618_104529Można by powiedzieć, że to wszystko przez Monikę, ale tak naprawdę to wszystko dzięki niej. 15 lecie twórczości Miuosha – naszego absolwenta – odbywa się z naszym udziałem. Wolontariusze jak zwykle w akcji. Tym razem to niepowtarzalne działanie, które na długo zostanie w pamięci, a dla niektórych wolontariuszy chyba na zawsze. Monika z 1a – dziękujemy za odwagę podjęcia działania. Działasz w myśl zasady – marzenia się realizuje bo same się nie spełniają.

W przerwie pracy wspięliśmy się na wyżyny jak na Matejkowiczów przystało. Podziwialiśmy widok z 40 metrowego szybu widokowego i jak zwykle mieliśmy szczęście. Dzisiejszego dnia była najlepsza widoczność od momentu otwarcia. Przed nami ukazały się Beskidy i Babia Góra. To naprawdę niepowtarzalny dzień…

Więcej zdjęć w galerii.

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)