Gwiazdka tuż, tuż…

Chyba nikt jeszcze nie myśli o świątecznym nastroju. Są jednak SuperW. To wolontariusze Szlachetnej Paczki – oni pracują już od września. Ruszyła kolejna edycja tego projektu, w który co roku angażuje się matejkowska młodzież. W tym roku jeszcze bardziej niż zwykle. Regionalnym przedstawicielem Siemianowic Śląskich została nasza absolwentka – Zuza Pieczyk. Osoby lubiące wielkie wyzwania zapraszamy do współpracy w tym mega przedsięwzięciu. Zachęcamy, aby zatrzymać się na chwilę i podarować to, co najcenniejsze – czas i uśmiech.

Kontakt i informacje u opiekuna szkolnego wolontariatu.

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)