Biegać każdy może…

bp-2016W dniu dzisiejszym odbyły się sztafetowe biegi przełajowe szkół ponadgimnazjalnych. W miłym otoczeniu Stawu Rzęsa zawodnicy zmagali się z największym przeciwnikiem – samym sobą. Gratulacje dla wszystkich matejkowskich biegaczy i biegaczek za odwagę podjęcia wyzwania i zmierzenia się z dystansem. Szczególne gratulacje dla męskiej sztafety  za zdobycie brązowego krążka.

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)