Stypendium dla Aleksandry!

Dziś w Zespole Szkół Budowlanych w Bytomiu w obecności władz miasta Bytomia oraz przedstawicieli Kuratorium Oświaty miała miejsce uroczystość wręczenia dyplomów dla uczniów, których wszechstronna wiedza zaowocowała zdobytym Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Nie mogło nas tam oczywiście zabraknąć, przecież Matejkowicze potrafią wiele. Tym razem najlepsza w II LO okazała się Aleksandra Kuczek z klasy 2a, której trudno nie znać, ponieważ nie ma chyba imprezy czy akcji szkolnej, w jakiej Ola nie brałaby udziału. Jak widać, bardzo dobre wyniki w nauce a typowe zakuwanie to dwie różne rzeczy. Można żyć pełnią nastoletniego życia nie zapominać o tym, że przecież „pracą” ucznia jest po prostu nauka. Dla zachęty dla innych – trzeba przypomnieć, że przecież to stypendium to także nagroda finansowa. Po prostu warto się uczyć. Brawo, Ola.

Agata Budziak

Nauczyciel języka angielskiego. Lubi kawę. Dużo kawy :)