Maraton pisania listów- „Wolność- kocham i rozumiem”

Od 1 grudnia do 10 grudnia będzie trwała w naszej szkole akcja – „Maraton pisania listów”. Jest ona co roku organizowana na całym świecie przez Amnesty Inernational i polega na pisaniu listów w sprawie ludzi uwięzionych za poglądy, wiarę, tych, którzy nie zgadzają się z polityką państwa, w którym żyją.
Informacje potrzebne do wzięcia udziału w tej akcji zostaną przekazane przez klasę I B LO (opiekun Monika Maćkowiak). To, co jest ci potrzebne, to przede wszystkim otwarte i dobre serce, długopis, koperta i znaczki. 1 grudnia swoje poparcie dla tej akcji zaakcentuj żółtym drobiazgiem, elementem stroju. Zapraszamy wszystkich: uczniów, nauczycieli, absolwentów, rodziców do pisania listów. Pomóżmy uwolnić ludzi niesłusznie przetrzymywanych w więzieniach na całym świecie. Oni liczą na Nas.

Przemek Malik

Administrator szkolnej sieci komputerowej. Posiada wykształcenie wyższe - inżynier informatyki. W szkole pracuje od 2009 roku. Specjalizuje się w sieciach komputerowych. Zaprojektował i uruchomił szkolną sieć WiFi oraz system monitoringu szkolnego a także zmodernizował robudował sieć LAN w całym budynku szkoły. Wdrożył szkolny serwer mailowy oraz serwer VoIP. Wdrożył szkolny dysk sieciowy Phobos. Nadzoruje pracę szkolnej sieci oraz dba o poprawne jej funkcjonowanie. Wdrożył system edziennika w szkole i jest odpowiedzialny za jego konfigurację, a także pomoc w jego obsłudze. Administruje szkolnymi stronami www. Wdrożył w szkolną platformę edukacyjną.