Dzień Patrona już za nami!!!

Dzień Patrona – najbardziej wyczekiwany przez wszystkich Matejkowiczów event szkolny – już za nami. Jak zawsze, było kolorowo, tanecznie, bajecznie… Każda klasa stanęła na wysokości zadania, naprawdę było na co popatrzeć! Katastrofy lotnicze, kurza ferma, miłość od piaskownicy, mówiący osioł i przyjaźń z płazem  – kreatywność uczniów naszego liceum nie zna granic.  Podsumowano konkursy szkolne – fotograficzny i wiedzy o Janie Matejce, ale najwięcej emocji wzbudziły występy (w tym, także Zespołu pieśni i tańca The teachers). W tym roku szkolnym zwyciężyli maturzyści z 3b (doświadczenie robi swoje!), drugie i trzecie miejsce zajęły klasy debiutujące na scenie – 1a i 1b.

Gratulujemy! Dziękujemy organizatorom, prowadzącym, uczestnikom i gościom, a także wszystkim, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie.

Zdjęcia w galerii.

Justyna Maliszewska-Polgar

Nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze, egzaminator OKE od 2006r., mediator. W Matei pracuje od 2009r. Autorka innowacji pedagogicznej w klasach medialnych, entuzjastka edukacji ;)