Matejkowicze na Olimpiadzie Teologicznej

Miesiąc temu aż 38 uczniów naszej szkoły wzięło udział w pierwszym etapie XXVII Olimpiady Teologii Katolickiej, której tegoroczna edycja związana jest z setną rocznicą objawień Matki Bożej w Fatimie. Zwycięzcami etapu szkolnego OTK zostali Iza Hołyś z 3b oraz Daniel Szczogiel z 2b. Tym samym znaleźli się oni w gronie najlepszych młodych teologów z całej Archidiecezji Katowickiej, którzy dziś spotkali się w gmachu Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego na drugim etapie Olimpiady! Naszym laureatom gratulujemy znakomitej wiedzy teologicznej i życzymy kolejnych sukcesów intelektualnych! Miłym akcentem dnia dzisiejszego było także wyróżnienie naszego Liceum, które zajęło drugie miejsce w diecezjalnym rankingu największej ilości uczniów biorących udział w Olimpiadzie Teologii Katolickiej. Szczegóły TUTAJ.

Zmiana rozmiaru czcionki
Zmiana kolorów