Matejkowicze liderami

O tym, kim jest lider, uczniowie dowiadują się na lekcjach podstaw przedsiębiorczości, ale to nie zawsze wystarcza, by od razu nim zostać, dlatego  wczoraj Matejkowicze uczestniczyli w wykładzie pt. “Bądź wyjątkowy – sztuka budowania marki osobistej lidera”. Prelegent dr Krystian Dudek w wyjątkowo ciekawy sposób zaznajamiał uczniów z tajnikami kreowania osobowości lidera. Dzięki temu spotkaniu słuchacze potrafią już wyjaśnić, jaka jest różnica między Personal Brandy a PR oraz wiedzą, jak ważna jest “Succes Story”.
Wykład odbył się w Wyższej Szkole HUMANITAS i stanowił element projektu edukacyjnego prowadzonego przez Zagłębiowską Akademię Liderów.

Więcej zdjęć w galerii.

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?