Matejkowicze liderami

O tym, kim jest lider, uczniowie dowiadują się na lekcjach podstaw przedsiębiorczości, ale to nie zawsze wystarcza, by od razu nim zostać, dlatego  wczoraj Matejkowicze uczestniczyli w wykładzie pt. „Bądź wyjątkowy – sztuka budowania marki osobistej lidera”. Prelegent dr Krystian Dudek w wyjątkowo ciekawy sposób zaznajamiał uczniów z tajnikami kreowania osobowości lidera. Dzięki temu spotkaniu słuchacze potrafią już wyjaśnić, jaka jest różnica między Personal Brandy a PR oraz wiedzą, jak ważna jest „Succes Story”.
Wykład odbył się w Wyższej Szkole HUMANITAS i stanowił element projektu edukacyjnego prowadzonego przez Zagłębiowską Akademię Liderów.

Więcej zdjęć w galerii.

Przemek Malik

Administrator szkolnej sieci komputerowej. Posiada wykształcenie wyższe - inżynier informatyki. W szkole pracuje od 2009 roku. Specjalizuje się w sieciach komputerowych. Zaprojektował i uruchomił szkolną sieć WiFi oraz system monitoringu szkolnego a także zmodernizował robudował sieć LAN w całym budynku szkoły. Wdrożył szkolny serwer mailowy oraz serwer VoIP. Wdrożył szkolny dysk sieciowy Phobos. Nadzoruje pracę szkolnej sieci oraz dba o poprawne jej funkcjonowanie. Wdrożył system edziennika w szkole i jest odpowiedzialny za jego konfigurację, a także pomoc w jego obsłudze. Administruje szkolnymi stronami www. Wdrożył w szkolną platformę edukacyjną.