Siemianowicka Gala Sportu…

Piątkowy wieczór był niezapomnianą chwilą emocji dla wielu sportowców naszego miasta. Miło nam, że na scenie wśród wyróżnionych pojawili się Matejkowicze. Moc gratulacji dla Kuby Fidurskiego z klasy 1b za postawę i osiągnięcia sportowe w 2016 roku. Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów.  Nie zabrakło również wspaniałych matejkowskich absolwentów. Wyróżniony został Leszek Naziemiec, Tomasz Ligocki, Jan Komander. Gratulację dla Wszystkich pasjonatów sportu. A to niepowtarzalne wydarzenie prowadził również nasz absolwent Krzysztof Nos. To miłe uczucie być wśród wspaniałych Matejkowiczów. Mateja opanowała świat sportu.

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)