Dzisiaj są nasze imieniny, czyli Międzynarodowy Dzień Teatru w Matei

27 marca obchodzony jest na całym świecie Międzynarodowy Dzień Teatru. Właśnie z tej okazji aktorzy Teatru Niedużego otrzymali wspaniały torcik, a sami rozdawali imieninowe cukierki. Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich twórców teatralnych! Zapraszamy na premierę nowego przedstawienia pt. „Bibuła”.

Przemek Malik

Administrator szkolnej sieci komputerowej. Posiada wykształcenie wyższe - inżynier informatyki. W szkole pracuje od 2009 roku. Specjalizuje się w sieciach komputerowych. Zaprojektował i uruchomił szkolną sieć WiFi oraz system monitoringu szkolnego a także zmodernizował robudował sieć LAN w całym budynku szkoły. Wdrożył szkolny serwer mailowy oraz serwer VoIP. Wdrożył szkolny dysk sieciowy Phobos. Nadzoruje pracę szkolnej sieci oraz dba o poprawne jej funkcjonowanie. Wdrożył system edziennika w szkole i jest odpowiedzialny za jego konfigurację, a także pomoc w jego obsłudze. Administruje szkolnymi stronami www. Wdrożył w szkolną platformę edukacyjną.