Wkrótce nowe boisko w Matei!

W maju 2017 rozpoczną się prace budowlane przy naszej szkole. Dzisiaj przekazany został teren pod budowę i rozpoczęło się zwożenie materiałów. Czekamy z niecierpliwością na nowe, wielofunkcyjne boisko środowiskowe. Z tego profesjonalnego obiektu sportowego także będzie mogła korzystać społeczność lokalna. Nowy rok szkolny dla młodzieży i wuefistów zapowiada się więc obiecująco! :)

Przemek Malik

Administrator szkolnej sieci komputerowej. Posiada wykształcenie wyższe - inżynier informatyki. W szkole pracuje od 2009 roku. Specjalizuje się w sieciach komputerowych. Zaprojektował i uruchomił szkolną sieć WiFi oraz system monitoringu szkolnego a także zmodernizował robudował sieć LAN w całym budynku szkoły. Wdrożył szkolny serwer mailowy oraz serwer VoIP. Wdrożył szkolny dysk sieciowy Phobos. Nadzoruje pracę szkolnej sieci oraz dba o poprawne jej funkcjonowanie. Wdrożył system edziennika w szkole i jest odpowiedzialny za jego konfigurację, a także pomoc w jego obsłudze. Administruje szkolnymi stronami www. Wdrożył w szkolną platformę edukacyjną.