Komunikat dla osób z klasy Ib, które nie jadą na wycieczkę

Osoby z klasy Ibl, które nie jadą na wycieczkę w dniach 12-14.06.2017, mają zajęcia z klasą Ia wg poniższej tabeli:

nr lekcji pon. wt. śr.
0 wf BZ wf BZ
1 hist. KP j.ang AB wf BZ
2 wos KP j.niem. AW przeds. BZ
3 j.pol. JP inf. GS rel. SK
4 mat. MP hist. KP mat. GP
5 j.ang. UK mat. MP j.niem. AW
6 wok JP j.pol. JP mat. MP
7 wf BZ geog. JS

Przemek Malik

Administrator szkolnej sieci komputerowej. Posiada wykształcenie wyższe - inżynier informatyki. W szkole pracuje od 2009 roku. Specjalizuje się w sieciach komputerowych. Zaprojektował i uruchomił szkolną sieć WiFi oraz system monitoringu szkolnego a także zmodernizował robudował sieć LAN w całym budynku szkoły. Wdrożył szkolny serwer mailowy oraz serwer VoIP. Wdrożył szkolny dysk sieciowy Phobos. Nadzoruje pracę szkolnej sieci oraz dba o poprawne jej funkcjonowanie. Wdrożył system edziennika w szkole i jest odpowiedzialny za jego konfigurację, a także pomoc w jego obsłudze. Administruje szkolnymi stronami www. Wdrożył w szkolną platformę edukacyjną.