Sukcesy Zawody i konkursy

Diamentowa Magdalena

Magda, uczennica klasy 1a, to niezwykły talent wokalny. Matejkowiczka regularnie uczestniczy w różnego typu konkursach i najczęściej je wygrywa. Tak stało się i w ostatnim tygodniu. Magda zajęła I miejsce w II Wojewódzkim Festiwalu Piosenki dla Dzieci i Młodzieży „Muzyczne diamenty” w  Katowicach w kategorii: soliści – szkoły ponadgimnazjalne. Parę dni wcześniej, bo 9 czerwca zdobyła natomiast II miejsce w finale Szóstego Przeglądu Piosenki Anglojęzycznej „Right Song Now” w Żorach, również w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!

Justyna Maliszewska-Polgar
Nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze, egzaminator OKE od 2006r., mediator. W Matei pracuje od 2009r. Autorka innowacji pedagogicznej w klasach medialnych, entuzjastka edukacji ;)