Ciekawe lekcje

I b w Teatrze Rozrywki

Warsztatami teatralnymi w Teatrze Rozrywki w Chorzowie klasa I b zakończyła sezon teatralny 2016/2017. Trzeba przyznać, że ten rok obfitował w różne wydarzenia artystyczne. Tym razem mieliśmy okazję przypomnieć sobie najważniejsze wiadomości o teatrze antycznym, a także wysłuchać i zobaczyć, w jaki sposób reżyserzy przedstawień organizują przestrzeń we współczesnym teatrze, w jaki sposób pracują z aktorami, jak za pomocą muzyki i światła budują napięcie.

Przemek Malik
Administrator szkolnej sieci komputerowej. Posiada wykształcenie wyższe - inżynier informatyki. W szkole pracuje od 2009 roku. Specjalizuje się w sieciach komputerowych. Zaprojektował i uruchomił szkolną sieć WiFi oraz system monitoringu szkolnego a także zmodernizował robudował sieć LAN w całym budynku szkoły. Wdrożył szkolny serwer mailowy oraz serwer VoIP. Wdrożył szkolny dysk sieciowy Phobos. Nadzoruje pracę szkolnej sieci oraz dba o poprawne jej funkcjonowanie. Wdrożył system edziennika w szkole i jest odpowiedzialny za jego konfigurację, a także pomoc w jego obsłudze. Administruje szkolnymi stronami www. Wdrożył w szkolną platformę edukacyjną.