Zawody i konkursy

Konkurs „Bioróżnorodność województwa śląskiego w obiektywie”!

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Tak o warunkach współzawodnictwa informuje organizator – Śląski Ogród Zoologiczny:

„By utrwalić Wasze wspomnienia i pokazać wyjątkową urodę śląskiej przyrody zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Bioróżnorodność województwa śląskiego w obiektywie”. Fotografie przedstawiające przyrodę naszego regionu zgłaszać można w trzech niezależnych kategoriach:

1. Krajobrazy (siedliska naturalne),

2. Rośliny i grzyby,

3. Zwierzęta.

Prace należy przesłać pocztą lub dostarczyć do sekretariatu Śląskiego Ogrodu Zoologicznego osobiście najpóźniej do 1 września 2017 r. do godz. 15.00.”

Chętnych odsyłamy do strony Śląskiego Ogrodu Zoologicznego (zakładka Edukacja, punkt Konkursy), lub do kontaktu z dowolnym nauczycielem biologii w naszej szkole. :-)

Adam Balon
Nauczyciel biologii i opiekun szkolnego kółka ekologicznego. Specjalista w zakresie bioróżnorodności przyrody Siemianowic Śląskich.