Witajcie w szkole!

Wszystko, co dobre (wakacje), kiedyś się kończy, ale przecież najlepsze dopiero przed nami! Rozpoczęliśmy rok szkolny 2017-2018! Pani dyrektor Katarzyna Sztyler przywitała uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół nr 3, a szczególnie ciepłe słowa popłynęły w kierunku najmłodszych Matejkowiczów.  Ten rok szkolny będzie dla wszystkich szczególny – Mateja świętuje swój jubileusz! Przed nami dużo ciekawych wydarzeń, szczegóły już wkrótce.

Wakacyjno-optymistyczną część artystyczną pod tytułem „Pamiętniki z wakacji” przygotowała klasa druga gimnazjum, a wszystkim uczniom życzymy optymizmu, radości ze zdobywania wiedzy oraz przyjemnych chwil w  naszym liceum. Pamiętajcie, że Mateja to nie tylko szkoła, ale także sposób bycia i życia :)

Justyna Maliszewska-Polgar
Nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze, egzaminator OKE od 2006r., mediator. W Matei pracuje od 2009r. Autorka innowacji pedagogicznej w klasach medialnych, entuzjastka edukacji ;)