Wycieczki Życie szkoły

Ma…ma…ma…ma…MATEJA! Wróciliśmy z Morska ;)

Wrześniowy wspólny wypad na szlak, czyli rajd integracyjny już za nami. Na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej, w Morsku coroczna impreza „zielonej szkoły” pokazała, że nowi Matejkowicze są świetni.  Jak zawsze, najtrudniejsze zadanie mieli właśnie pierwszoklasiści, musieli bowiem dać popis swoich umiejętności w różnych konkurencjach.  Nie obyło się bez pieczenia kiełbasek oraz wspólnego śpiewu najnowszego hitu szkoły „Mateja jak mama”.  Humory dopisywały do końca, śpiewy rozlegały się też w czasie powrotu w autokarach.  Zakończył się tym samym „Tydzień kota” i można powiedzieć, że pierwszoklasiści zdali ten egzamin na 100%. Oby tak dalej!

Justyna Maliszewska-Polgar
Nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze, egzaminator OKE od 2006r., mediator. W Matei pracuje od 2009r. Autorka innowacji pedagogicznej w klasach medialnych, entuzjastka edukacji ;)