Srebro i brąz na Mistrzostwach Siemianowic w biegach przełajowych

Nasi biegacze i biegaczki dostarczyli nam mnóstwo emocji i radości na Mistrzostwach Siemianowic w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Dzięki swojemu zaangażowaniu pokonali nie tylko dystans ( 6 x 800m dziewczęta, 6 x 1500 chłopcy), trudną trasę, ale także deszczową, wietrzną pogodę. W efekcie zmagań reprezentacja chłopców zdobyła II miejsce, pokonując Zespół Szkół Sportowych na ostatnich metrach. Na szczególne wyróżnienie zasługują Tomasz i Mateusz, którzy osiągnęli najlepsze czasy.

Reprezentacja dziewcząt zdobyła III miejsce. Zespół biegaczek, to przede wszystkim uczennice klas pierwszych, więc gratulujemy udanego debiutu w zawodach szkół średnich.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom oraz tym, którzy pomagali w organizacji.

Ż   yczymy sukcesów na zawodach rejonowych za tydzień.