Matematyczne konkursy na listopadowe dni

Dla amatorów fotografii i matematyki konkurs fotograficzny MATEMATYKA W OBIEKTYWIE. Organizatorem przedsięwzięcia jest Wydział Matematyczno-Fizyczny Uniwersytetu Szczecińskiego.  Uczestnicy wysyłają zdjęcia, którym przypisują nazwy związane z matematyką.
Szczegóły: www.mwo.usz.edu.pl oraz Matematyka w obiektywie – plakat

Dla fanów matematyki JAGIELLOŃSKI TURNIEJ MATEMAYCZNY, czyli ogólnopolski konkurs organizowany przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jego pierwsza edycja odbędzie się w roku szkolnym 2017/18. Turniej podzielony jest na trzy etapy: dwa elektroniczne i jeden stacjonarny.
Szczegóły: www.jtm.matinf.uj.edu.pl oraz Jagielloński Turniej Matematyczny – plakat

TERMINY!!!

Międzynarodowy konkurs matematyczny „Matematyka w obiektywie”  – do 15 listopada 2017r.

Jagielloński Turniej Matematyczny – I etap od 1 do 30 listopada 2017r.

Szczegóły u  M. Potoczek

Małgorzata Potoczek

Nauczyciel matematyki dzięki której ten przedmiot wydaje się mniej straszny :)