Ta noc do innych niepodobna…

Spędzenie nocy w naszej szkole jest zawsze niezwykłe. II B już drugi raz postanowiła tak właśnie spędzić czas z piątku na sobotę. Zaplanowaliśmy Noc Gier, rozpoczęliśmy mocnym uderzeniem, czyli meczem siatkówki. Później twister, monopol i uno. Wreszcie, budząca zawsze wiele emocji, gra w “Mafię”. Mieliśmy też okazję do długich rozmów, a także wspólnego śpiewania. Tę noc z pewnością będziemy długo pamiętać, nawet nie wiedzieliśmy, jak szybko minęła… już czekamy na kolejne nocne spotkanie w murach szkoły.

Monika Maćkowiak

Nauczyciel języka polskiego. W czasie wolnym lubi siedzieć pod ziemią i tworzyć Teatr (Nieduży).

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?