Przyrodnicy odwiedzili park w Michałkowicach i Stawy Brysiowe

Minionej soboty – 18 listopada – odbyły się kolejne zajęcia terenowe. Wśród szesnastu uczestników wycieczki znaleźli się uczniowie naszego liceum i gimnazjum, Gimnazjum nr 7 i – przede wszystkim – młodzi przyrodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 1. Celem pieszego wyjścia były Park Górnik w Michałkowicach i Stawy Brysiowe w Bytkowie. W czasie zajęć uczestnicy zobaczyli rezultaty rewitalizacji siemianowickich stawów. Tegorocznej – Stawów Brysiowych i tej sprzed lat – w michałkowickim parku.

Więcej zdjęć na podstronie EKOLOGIA

Adam Balon

Nauczyciel biologii i opiekun szkolnego kółka ekologicznego. Specjalista w zakresie bioróżnorodności przyrody Siemianowic Śląskich.

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?