Jeden z dwunastu…

Ogranicza nas tylko wyobraźnia… Takich słów użył w swej prezentacji Mikołaj Żądło, uczeń klasy 2a, który zajął pierwsze miejsce w konkursie „Firma na Start”, organizowanym przez Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie. Uczniowie szkół średnich prezentowali swoje pomysły na biznes. Firma „WPUNKT” to innowacyjny pomysł na biznes wykorzystujący druk 3D i modelowanie przestrzenne. Działaj lokalnie, ale myśl globalnie – to założenie firmy „WPUNKT.”

Gratulacje dla Mikołaja za kreatywne działanie i zdobycie pierwszego oraz otrzymanie nagrody – laptopa.

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)