Najlepsi z najlepszych ♥ ♥ ♥

Siemianowickie Barwy Wolontariatu już za nami. Za nami również cały rok wielu działań, ciężkich decyzji, ale jednocześnie wielkiej satysfakcji i ogromu uśmiechu.

Wasz trud i zaangażowanie zostały zauważone przez władze miasta. Klub Wolontariusza II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Matejki w Siemianowicach Śląskich zajął I miejsce w Siemianowickich Barwach Wolontariatu. Wasza bezinteresowność, wrażliwość, empatia pokazują, światu, że warto czasem zatrzymać się na chwilę.

Serdeczne podziękowania – pamiętajcie – jesteście niepowtarzalni i to nie przez zajęcie miejsca, które jest tylko efektem Waszej pasji ale przez Waszą wyjątkowość.

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)