Latawce WOŚP, czyli licytacja już za nami!

Dziś  w ramach obchodów 26. finału WOŚP odbyła się tradycyjna matejkowska licytacja. Ceny setki rozmaitych gadżetów przybierały niewyobrażalne sumy, a wszystko po to, aby pomóc potrzebującym noworodkom. Kalendarze, płyty, domowe przetwory (smalec babci Moniki osiągnął zawrotną kwotę), książki, kubki, biżuteria i ciasta w krótkim czasie znalazły swoich nowych właścicieli. Rekordową cenę wylicytował Dawid (maturzysta z 2013r.),  kupując szkolnego Misia Stefana, a liczbę gadżetów chyba Mateusz. Emocji nie brakowało, humory dopisywały i wszyscy dobrze się bawili pod przywództwem niezastąpionego dr. Kamila Paździora i czujnym okiem mgr Beaty Zaręby. Dzięki hojności Matejkowiczów udało się zebrać około 4 tysiące złotych!

A na licytacji pojawili się tradycyjnie także absolwenci liceum, którzy regularnie odwiedzają szkołę i wciąż czują ducha Matei. Dziękujemy!

Sztab liceum oczywiście pracuje pełną parą, bo finał WOŚP już w niedzielę 14 stycznia. Wolontariusze zaczną kwestować od wczesnych godzin porannych, a o godzinie 18.00 przed Mateją zapłonie światełko do nieba. W szkole będzie można ogrzać się ciepłą herbatą i posilić grillowaną kiełbasą oraz wymienić wrażeniami.

Zdjęcia możecie zobaczyć tutaj

Dziękujemy wszystkim za wspaniałe chwile. Do zobaczenia już wkrótce!

Justyna Maliszewska-Polgar

Nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze, egzaminator OKE od 2006r., mediator. W Matei pracuje od 2009r. Autorka innowacji pedagogicznej w klasach medialnych, entuzjastka edukacji ;)

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?