Medialni na Uniwersytecie Śląskim

Od 19 do 23 lutego trwał Tydzień Języka Ojczystego  zorganizowany przez  Wydział Filologiczny UŚ i Katowicki Oddział Towarzystwa Miłośników Języka Polskiego. 2a w piątek wzięła udział w warsztatach “Z sercem na dłoni – frazeologizmy z nazwami części ciała”, a potem w wykładzie prof. dr hab. Krystyny Kleszczowej “Związki frazeologiczne czasów minionych” w CINiBA.  Medialni poczuli się jak studenci, a przy okazji rozszerzyli wiedzę z zakresu historii języka polskiego.

fot.wikimedia.

Justyna Maliszewska-Polgar

Nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze, egzaminator OKE od 2006r., mediator. W Matei pracuje od 2009r. Autorka innowacji pedagogicznej w klasach medialnych, entuzjastka edukacji ;)

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?