„#Transmisje”- premiera Teatru Niedużego za nami…

W przeddzień Międzynarodowego Dnia Teatru w naszej szkole miała miejsce premiera Teatru Niedużego. „#Transmisje” to przedstawienie o szkole, o porozumieniu i niedopasowaniu, o niedoskonałościach, a także szukaniu człowieka w człowieku, o przemijaniu, wreszcie – o marzeniach. Zespół Teatru Niedużego tworzą: Oliwia Goryl, Karina Antczak, Nicole Solich, Paweł Cwienczek, Szczepan Michalik i Klaudia Kania, którzy brawurowo odegrali swoje role, wspierani przez fantastycznych muzyków: Patryka Popielarza, Wojtka Smolarczyka i Adama Spendla. Wszyscy, którzy zaszczycili nas swoją obecnością nie zawiedli się. Dziękujemy, że mogliśmy dla Was zagrać.

Monika Maćkowiak

Nauczyciel języka polskiego. W czasie wolnym lubi siedzieć pod ziemią i tworzyć Teatr (Nieduży).