Matejkowicz z pasją…

Podczas cyklicznych spotkań “Młodzi z Pasją” odbywających się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Siemianowicach Ślaskich,  mieliśmy przyjemność spotkać się z naszą absolwentką Betiną Fullbier. Harcerstwo, wolontariat, ratownictwo to działania dobrze nam znane. Możliwość pokazania młodym ludziom, że można robić w życiu coś więcej to dobry sposób na zachęcenie do życia z pasją. Dziękujemy i życzmy dalszych sukcesów.

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)