IIIb w Międzybrodziu Bialskim

W dniach 18.10- 20.10.12 klasa IIIb wybrała się na wycieczkę do Międzybrodzia Bialskiego. Klasa przebywała tam pod opieką prof. A. Wróbel oraz prof. G. Przybyły. Nasi ratownicy miło spędzali czas podczas zwiedzania Elektrowni Szczytowo- Pompową Porąbka- Żar oraz Izby Tradycji. Ratownicy mieli okazję obejrzeć elektrownię od środka oraz wysłuchać w jaki sposób uzyskuje się energię elektryczną w jedynej takiego rodzaju elektrowni w Polsce. Stare przedmioty codziennego użytku to atrakcje, które znajdowały się w Izbie Tradycji. Czas wycieczki jednak szybko dobiegł końca i w sobotę przyszedł czas powrotu do domu.

Więcej zdjęć w galerii.

Przemek Malik

Administrator szkolnej sieci komputerowej. Posiada wykształcenie wyższe - inżynier informatyki. W szkole pracuje od 2009 roku. Specjalizuje się w sieciach komputerowych. Zaprojektował i uruchomił szkolną sieć WiFi oraz system monitoringu szkolnego a także zmodernizował robudował sieć LAN w całym budynku szkoły. Wdrożył szkolny serwer mailowy oraz serwer VoIP. Wdrożył szkolny dysk sieciowy Phobos. Nadzoruje pracę szkolnej sieci oraz dba o poprawne jej funkcjonowanie. Wdrożył system edziennika w szkole i jest odpowiedzialny za jego konfigurację, a także pomoc w jego obsłudze. Administruje szkolnymi stronami www. Wdrożył w szkolną platformę edukacyjną.