RCKiK dziękuje

www,rckik-katowice,com,plNasza szkoła otrzymała oficjalne pismo z podziękowaniami od Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach za umożliwienie przeprowadzenia akcji honorowego oddawania krwi, która odbyła się 28 stycznia. My również dołączamy się do podziękowań dla wszystkich, którzy w tym dniu nie byli obojętni na potrzeby innych i podzielili się „darem życia”.

kliknij aby powiększyć

Przemek Malik

Administrator szkolnej sieci komputerowej. Posiada wykształcenie wyższe - inżynier informatyki. W szkole pracuje od 2009 roku. Specjalizuje się w sieciach komputerowych. Zaprojektował i uruchomił szkolną sieć WiFi oraz system monitoringu szkolnego a także zmodernizował robudował sieć LAN w całym budynku szkoły. Wdrożył szkolny serwer mailowy oraz serwer VoIP. Wdrożył szkolny dysk sieciowy Phobos. Nadzoruje pracę szkolnej sieci oraz dba o poprawne jej funkcjonowanie. Wdrożył system edziennika w szkole i jest odpowiedzialny za jego konfigurację, a także pomoc w jego obsłudze. Administruje szkolnymi stronami www. Wdrożył w szkolną platformę edukacyjną.