LAST MINUTE do Londynu

zdjęcie z serwisu wikipedia.plUwaga globtrotterzy! Jest jeszcze szansa na miejsce na wyjazd do Londynu 20 marca 2013.  Oferta z rabatem, jak na last-minute przystało. Nie przegap szansy zobaczenia Kate Middleton i księcia Williama na żywo! Tower i Buckingham Palace czekają. Pogoda może być różna, ale wrażenia – gwarantowane.

Oferta ważna do piątku!

Agata Budziak

Przemek Malik

Administrator szkolnej sieci komputerowej. Posiada wykształcenie wyższe - inżynier informatyki. W szkole pracuje od 2009 roku. Specjalizuje się w sieciach komputerowych. Zaprojektował i uruchomił szkolną sieć WiFi oraz system monitoringu szkolnego a także zmodernizował robudował sieć LAN w całym budynku szkoły. Wdrożył szkolny serwer mailowy oraz serwer VoIP. Wdrożył szkolny dysk sieciowy Phobos. Nadzoruje pracę szkolnej sieci oraz dba o poprawne jej funkcjonowanie. Wdrożył system edziennika w szkole i jest odpowiedzialny za jego konfigurację, a także pomoc w jego obsłudze. Administruje szkolnymi stronami www. Wdrożył w szkolną platformę edukacyjną.