Już zakwitły kasztanowce… Matura 2013!

phoca_thumb_l_s1180012Już zakwitły kasztanowce, więc wiadomo – rozpoczęły się zmagania maturzystów z zadaniami przygotowanymi przez specjalistów z obowiązkowych przedmiotów maturalnych.

Na pierwszy ogień – język polski. W czasie tego egzaminu maturzyści mieli możliwość „spotkania się” z utworami Orzeszkowej i Baczyńskiego oraz Żeromskiego. Następny w kolejności egzamin to pojedynek z matematycznymi łamigłówkami, a w czwartek sprawdzenie umiejętności lingwistycznych z języka angielskiego. Kolejne egzaminy pójdą już jak po maśle!

Chociaż z maturą związany jest zwykle stres, to wierzymy, że będzie on mobilizujący. Mamy nadzieję, że absolwenci szkół średnich z matury wyjdą zwycięsko. Tego czego życzymy wszystkim zdającym.

Przemek Malik

Administrator szkolnej sieci komputerowej. Posiada wykształcenie wyższe - inżynier informatyki. W szkole pracuje od 2009 roku. Specjalizuje się w sieciach komputerowych. Zaprojektował i uruchomił szkolną sieć WiFi oraz system monitoringu szkolnego a także zmodernizował robudował sieć LAN w całym budynku szkoły. Wdrożył szkolny serwer mailowy oraz serwer VoIP. Wdrożył szkolny dysk sieciowy Phobos. Nadzoruje pracę szkolnej sieci oraz dba o poprawne jej funkcjonowanie. Wdrożył system edziennika w szkole i jest odpowiedzialny za jego konfigurację, a także pomoc w jego obsłudze. Administruje szkolnymi stronami www. Wdrożył w szkolną platformę edukacyjną.