Gratulujemy!

Gratulacje dla  Roksany Poloczek, która zajęła pierwsze miejsce w konkursie fotograficznym „Radość kibicowania w kadrze” oraz dla matejkowskiego zespołu RMO za zajęcie drugiego miejsca w konkursie muzycznym „Kibicuj z piosenką”! Konkursy te są realizowane w ramach kampanii realizowanej przez Wojewodę Śląskiego i Śląskiego Kuratora Oświaty pod hasłem „Młodzież kibicuje bezpiecznie”.

Przemek Malik

Administrator szkolnej sieci komputerowej. Posiada wykształcenie wyższe - inżynier informatyki. W szkole pracuje od 2009 roku. Specjalizuje się w sieciach komputerowych. Zaprojektował i uruchomił szkolną sieć WiFi oraz system monitoringu szkolnego a także zmodernizował robudował sieć LAN w całym budynku szkoły. Wdrożył szkolny serwer mailowy oraz serwer VoIP. Wdrożył szkolny dysk sieciowy Phobos. Nadzoruje pracę szkolnej sieci oraz dba o poprawne jej funkcjonowanie. Wdrożył system edziennika w szkole i jest odpowiedzialny za jego konfigurację, a także pomoc w jego obsłudze. Administruje szkolnymi stronami www. Wdrożył w szkolną platformę edukacyjną.