Wolontariusz może wszystko…

Gdy jesteś wolontariuszem, to możesz wszystko jeśli myślisz, że możesz. Przekonują się o tym od lat matejkowscy wolontariusze. Jeszcze w pamięci III Maraton Silesia a już w następną sobotę ruszyły kolejne prace w Hospicjum Cordis. Tak niedawno wolontariusze zgłębiali tajniki budowy a w ostatnim tygodniu odkryli w sobie potencjał ogrodników. W myśl zasady „jeśli ktoś chce, szuka sposobów, a jeśli nie chce, szuka powodów” wolontariusze znaleźli sposób na upiększenie hospicyjnego ogrodu. Tak więc, jeśli ktoś jeszcze myśli, że się czegoś nie da – niech do nas dołączy :)

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)