VI Maraton już za nami…

IMG_7970Ponad 40 km do przebiegnięcia. To już za nami… Po raz szósty matejkowscy wolontariusze w składzie ponad 40 osób pomagali spełniać biegowe marzenia. Praca w biurze zawodów, na punkcie odżywczym i przy zabezpieczeniu tras daje wiele możliwości wykazania się kreatywnością, dobrą organizacją pracy oraz umiejętnością komunikacji w zespole. Tym razem pogoda dopisała, a entuzjazm i uśmiech wolontariuszy dodawał maratończykom energii do dalszego biegu.

Dziękuję serdecznie wszystkim wolontariuszom, którzy w sobotę i w niedzielę poświęcili swój czas i energię, aby sprawić radość innym.

Więcej zdjęć w galerii.

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)